22-24 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve 30 ülkeden 350 ye yakın iş insanın katıldığı Bursa Textile Show’a İLKE JAKAR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ olarak biz de yerimiz aldık.

3. BURSA TEXTILE SHOW FUARI EKİM AYINDA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞACAK
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen Bursa Textile Show’un 3.sü 22-24 Ekim 2019 tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde düzenlenen Bursa Textile Show’un 3.sü 22-24 Ekim 2019 tarihleri arasında Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Son fuarında 40’a yakın ülkeden 400 yabancı iş profesyonelini konuk eden Bursa Textile Show, Bursalı firmaların 5 bine yakın iş görüşmesi gerçekleştirmelerine yardımcı olmuştu.

Sektörlerin ihracat odaklı büyümesine yönelik projeler geliştiren BTSO öncülüğünde Ticaret Bakanlığı ve Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) destekleriyle bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Bursa Textile Show Fuarı’nda katılımcı firmalar, 2020-2021 Sonbahar/Kış kumaş koleksiyonlarını görücüye çıkaracak.
Küresel pazarın liderlerine kalite, tasarım ve yenilik odaklı ürünler sunan şehir Bursa, Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok önemli şehrinden gelecek olan tekstil profesyonellerini bu fuar aracılığıyla bir kez daha Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde toplayacak. En yeni kumaş trendlerinin sergileneceği Bursa Textile Show, sektör öncülerini “Let’s Meet in Bursa” sloganıyla şehre yeniden davet ediyor.